Shes 3 VW Golf gjinden ne kosov

2 800 EUR

Shitet nga: sako 06 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
shes tre VW Golfa dy Golf V dhe nje golf V plus veturat gjinden ne kosov me libreza te Rregullta mund ti transpotojm ne shqiperi pa problem
VW golf V 1.9 tdi viti 2006
VW golf V SDI viti 2005
VW golf plus 1.6 benzin viti 2008
kontakt viber watsap 0038345433444
Leaflet
Në fillim