OKAZIONNNN VW Golf 1.6 BENZIN+GAZ

4 499 EUR

Shitet nga: Andhaxha 26 Sht 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Motorr1.6 BENZIN+GAZ VITI DHJETOR 2005. MAKINA KA 5MUAJ QE KA ARDHUR ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE. ESHTE SHUM E PASTER DHE E MIRMBAJTUR ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA.
NUK KA EVOJ PER ASNJE LLOJ GJEJE. CMIMI 4600 EURO SHITET PER ARSYE JETESE JASHT VENDIT.
Andhaxha
0698665666
Leaflet
Në fillim