OKAZION VW GOLF VITI 2010 FULL OPTION

7 200 EUR

Shitet nga: juli Dje 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2010 MOTOR 1.6 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 190000 ME LIBER SHERBIMESH. FULL OPTION ; FENER BI XENON ORIGJINAL, NAVI MADHE , SENSOR SHIU DHE DRITASH , SENSOR PARKIMI , SEDIKE KAMOSH ETJ. ME DOGANE TE PAGUAR
CEL 0693326867
CMIMI 7200 EURO
Leaflet
Në fillim