OKAZION GOLF 6 PRODHIM KANADEZ

7 300 EUR

Shitet nga: Geri Sot 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Golf 6 i 2012 automat, me motorr 2.5 benzine me 5 pistona pa turbo lehtesisht dhe plotesisht i konvertueshem ne gaz, me 109 mije km. Tapiceri kamosh, xhama te zinj mbrapa me letra, disqe 17 me goma te reja Sava. Sherbime te sapo bera. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike me letra te sapo prera. Cmimi i PADISKUTUESHEM. Ndrrime vetem me makine me te lire. Me nderrim ka cmim tjeter.
Leaflet
Në fillim