Okazion 🚘 Golf 6 2.0 TDI

7 300 EUR

Shitet nga: R. G 30 Nën 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
🚘-Golf 6 TDI
🗓- Viti 2009
⛽-2.0 Naftë
🛣-Km 198.000
⚙-Kambio automatike

- Stopa GTI Matrix
- Fener Led te Bardha
- Xhama te zinj
- Pilot automatik
- Kompjuter Bordi
- Komanda ne Timon
- Ekran i madh, AUX
- Sensore dirite, shiu
- Klima Tronic Bizonale
- Sedilje kamoshi
- Sedilje me ngrohje
- Goma te reja

🛃- Siguracioni dhe Kolaudimi deri Nentor 2021
💶 - 7300 Euro ( I diskutueshem )
📲 - 0684090900 - Tel - WhatsApp
Nuk pranohen nderrime, vetem shitet!
Leaflet
Në fillim