Okazion 4dit

2 350 EUR

Shitet nga: Emiljan 07 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 4
1.9 Tdi
Manual
Naft
99
Km 240000
Cm.2350€
Nr.K.0699778597
Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike tapiceri e hedhur komplet makina e ndryshuar ka luk sporti
Me letra per 1vit te prera te intersurit cmim i diskutushem
Kotakt
Ose foto wocap
Emiljan
0699778597
Leaflet
Në fillim