Golf5

Shitet nga: Engjell 05 Tet 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet golf 5 ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike benxine gaz impjanti i sapo montuar ka 2 muaj cmimi 4500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim