Golf

3 000 EUR

Shitet nga: Golf 02 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Golf 4,viti 1999,1.9 TDI (e thjesht),shume ekonomik,Automatik,clima tronik,4 xhama elektrik,goma 80 % te reja,te gjitha sherbimet jane kryer ne kohe,ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,dokumentat e paguara deri nentor 2017
Leaflet
Në fillim