Golf 7 2017 30.000 km

0 EUR

Shitet nga: Gezim 16 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf
- Viti 2017
- E sapo targuar
- Kilometra 30.000 (Origjinale)
- Motor 1.8 Benzine (Mundesi te behet me gaz)
- Kambio manuale
- Ngjyra gri
- Klima
- Timon multifunksonal
- Kamera parkimi
- Xhama elektrik
- Xhama te erret
- Ekran me prekje, CD, USB
- Disqe alumini
- Goma 90% te reja
- Gome rezerve/ kriko
- etj
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gateshme per cdo lloj kontrolli.

Tel: 0699229915 Whatsapp: 0699229915


Acura ,Aixam ,Alfa Romeo ,Alpina ,Artega ,Asia Motors ,Aston Martin ,Mercedes-Benz ,Audi ,BAIC ,Bentley ,BMW ,Brilliance ,Bugatti ,Buick ,Cadillac ,Chevrolet ,Chrysler ,Citroën ,Corvette ,Dacia ,Daewoo ,Daihatsu ,DeTomaso ,Dodge ,Ferrari ,Fiat ,Ford ,GMC ,Great Wall ,Grecav ,Honda ,Hummer ,Hyundai ,Infiniti ,Isuzu ,Jaguar ,Jeep ,Kia ,Koenigsegg ,KTM ,Lada ,Lamborghini ,Lancia ,Land Rover ,Landwind ,Lexus ,Lifan ,Ligier ,Lincoln ,Lotus ,Maserati ,Maybach ,Mazda ,Mercedes-Benz ,MG ,MINI ,Mitsubishi ,Morgan ,Nissan ,NSU ,Oldsmobile ,Opel ,Peugeot ,Piaggio ,Pontiac ,Porsche ,Proton ,Renault ,Rolls Royce ,Rover ,Saab ,Seat ,Škoda ,Smart ,Spyker ,Ssangyong ,Subaru ,Suzuki ,Talbot ,Tata ,Toyota ,Trabant ,Markë tjetër ,Triumph ,TVR ,UAZ ,VW Volkswagen ,Volvo ,Wartburg ,Wiesmann ,Yugo ,Zastava
Gezim
  Online
0699229915
Leaflet
Në fillim