Golf 6

1 EUR

Shitet nga: Bledi 20 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet golf 6 viti 2010 kamio manual sherbimet tgjitha tbera gjendje shum tmir xhenerike si dhe brenda dhe jasht goma te reja xhama tzinj butaona ntimon navi aux etj letra deri ne janar 2021
Leaflet
Në fillim