GOLF 6 (OKAZION)

0 EUR

Shitet nga: Leo Dje 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
OKAZION ⚠️⚠️⚠️

0675120904
Shitet makina golf 6 (1.4 tsi) 2009.
SHITET GOLF VI
VITI 2009
MOTOR 1.4 BENZIN (122 hp)
KAMBIO AUTOMATIKE DSG. (F1 + -)
SENSOR PARKIMI
XHAMA TE ZINJE
KLIMA, NAVI, CD, Bluetooth, AUX. Kompjuter bordi.
184000 KM ORGJINALE
XHAMA E PASQYRAT ELEKTRIKE
ABS/ESP
Sensor Parkimi Para-Mbrapa
Sensor Dritash, Sensor Shiu
Goma dimri dhe vere.
MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO PROVE DHE KONTROLL TEK MEKANIKU JUAI I BESUAR
Makina ka ardhur nga Zvicrra vitin e kaluar, E Doganuar, Letra deri ne janar te 2021.
Leaflet
Në fillim