GOLF 6 - OKAZION💎 Nafte - Letra Shqiptare

6 490 EUR

Shitet nga: Golf 6 20 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Golf 6 Nafte me motor 2.0 ne super gjendje si brenda dhe jashte.
Makina eshte e perdorur ne Shqiperi dhe aktualisht eshte me letra Shqiptare dhe sherbimet e fundit qe jane bere makines jane: Nderim pakete e re freksioni dhe volanti duke e bere makinen ne super gjendje.
Nderrim gomash te reja 100%, si dhe vaj e filtra per 1000 km e ardhshme te siguruara.
Makina ka nje gjendje shume te paster si nga jashte dhe brenda. Shume komode.
Sensor parkimi para & mbrapa
Sedilje Kamoshi
Navigator, bluetooth, CD, Aux, SD Card etj.
Sedilje me Ngrohje
Kondicioneri ne gjendje super.
Xhama te zinj
Makina ka 2 celesa origjinal me hapje/mbyllje qendrore
Pakete e ndihmes se shpejte e re.
Disqe Alumini 16, dhe ne super gjendje.
Fener shume paster dhe stopat pas gjithashtu.
Makina ska asnje gje te shtypur apo thyer duke e bere keshtu makinen shume komode. Te interesuarit te me kontaktojne per te pare makinen nga afer. Makina eshte ne perdorim personal dhe ne menyre shume te kujdesshme.
Cmimi pak i dikutueshem!


______TAG mercedez 220 ...E 270 .e 220....vw GOLF..5 .vw touareg...bmw 530...opel...nisan...Audi a3..a4..a6..ml 270...ml..320...,BMW, GOLF, AUDI, MERZEDES ALFA ROMEO, OPEL, ASTRA, KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, LLAPTOP, , AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI, MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, REEBOOK,Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD, VW,Fiat, PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA, SEAT, JETTA,TDI, AGREGAT, GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, TRAKTOR, A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE, Banjo, DYER,DRITARE, PARKET, BANJO, SALLON, DHOMA,MP3, GJUMI, DHOMA FJETJE,GARNITURE,KAMION, PLLAKA,LAMINAT,AUTOMJETE,LLAPTOP, TOUCH, TAB, NOKIA, CORSA, CHRYSLER, KIPPER, DOGANUAR, RENAULT, PIKAP, PICKUP, VOLLVO,GOMA, GUMA, DELL, Bardh,Blue,Color,White,Red,600,TOSHIBA, FERRARI,KAFE, Plastike, KOMPJUTER, FELLNE, ACER, %, *, ASPIRE, ASUS, IBM,mac,apple ANDROVER,Goma,Tablet,Audio, CLIOPISHA,GB,NDRROJ,AUTO, LATITUDE, 550,RANGE,ROVER,L VETURE, HOTEL,500,RESTAURANT,FURRA,Mobilje,Goma, 32,CITROEN,VOLVO,Bateri,RENAULT,PEUGEOT,audi.bmw. citroen.peugeot,mercedes,golf, passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa. troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9.tiguan. lloptop.vetura.pass audi programe android dokument turbo td tdi bluze golf mercedes,ALFA,ROMEO,BMW,X5, AUDI, CHEVORLET,CITROEN, DACI
Leaflet
Në fillim