Golf 6 Automat 1.4 TSI 2009

7 400 EUR

Shitet nga: Golf 10 Korr 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Volkswagen Golf 6 Viti Dhjetor 2009
Automat Benzine 1.4 TSI te kuqe .
Dogana e paguar targa te sapo bera
Sensor para dhe mbrapa Gjendje e shkelqyer
Disqe 17 albumini Sallon alcantara Opsione te timoni
Leva gazi ne timon formula 1 .
Te gjitha sherbimet e sapo bera ne Itali vaj kamje dhe i motorit i nderruar
Tavan panoramik Km 153000 me shenime .Pranohet dhe nderrim
Leaflet
Në fillim