Golf 5 / Look GTI / F1 / 2.0 TDI

5 700 EUR

Shitet nga: Golf 5 03 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
• Golf 5
• Viti Dhjetor 2005
• Kambio Automatike
• F1 (Marshe ne Timon)
• Komanda ne Timon
• Klima Automatike 2 Zona
• Kilometra Orgjinale Mund Ti Kontrolloni
• Xhama te zi para dhe mbrapa
• Letrat e sapo prera
• Bi Xenon
• Disje 17 GTI
• Sherbimet te gjitha te kryera
Leaflet
Në fillim