Golf 5 GTI BENZIN/GAZ

6 500 EUR

7 500 EUR

Shitet nga: Marini 01 Qer 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
VW golf 5 2.0 GTI Fabrike Benzine + GAZ super gjendje Automat viti 2007 makina eshte ne gjendje shum te mire pune. GTI model prodhim amerikan teper i rrall jasht serie..
dhe me impiant sapo te montuar me garanci 2 vjet kamjo automatike DSG sendile lekure GTI fabrikes me ngrohje komandi ne timon F1 feneret me lupa bixenon, disqe alumini GTI fabrike Dhe goma te reja, baxho xhami, pasqyra elektronike, karikator cadplayer, xhama te zi origjinal, full led, abs, esp,
CMIMI I DISKUTUSHEM
Marini
  Online
0673097675
Leaflet
Në fillim