Golf 5 1.9 Automat

4 700 EUR

Shitet nga: Golf 19 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf 5 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar me te gjitha sherbimet e bera makina eshte full per modelin e vet kambio automat DSG xhamat e zinj origjinal disqe alumini komanda ne timon marshe +- ne timon navi dvd bluetooth 2 celesa , 235.574 km origjinale me garanci dhe kontroll Cmimi 4700 euro !!!!!
0693398098
Leaflet
Në fillim