Golf 4 1.9SDI

2 400 EUR

Shitet nga: Maringlen 24 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 10 790 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Makina eshte e përshtaçme per familjare dhe per pune
Maringlen
0693225756
Leaflet
Në fillim