Golf 4 1.9 TDI

2 200 EUR

Shitet nga: Erion 30 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike .Motorr 1.9 Tdi nafte
Leaflet
Në fillim