Golf 4 1.6Benzin

1 800 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: Arbër Berisha 05 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 4-1.6 benzin, viti i prodhimit dhe regjisitrimi i pare 2000, Nga Gjermania , ndodhet ne Prishtine(kosove) nuk ka dogane dhe regjisitrim.
I mbajtun mire cmimi i volitshem.
Arbër Berisha
0038649650203
Leaflet
Në fillim