Golf 2.0 GTD sport

6 450 EUR

Shitet nga: EDI 27 Maj 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Makina ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha sherbimet e bera
Leaflet
Në fillim