VW Golf 3 1.6 benzine

1 300 EUR

Shitet nga: Astrit 27 Maj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet golf 3 1.6 benzine
Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike
Cmimi 1300 euro me marveshje
Leaflet
Në fillim