Shitet golf 4

2 200 EUR

Shitet nga: Klodian 07 Pri 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet golf 4 1.6 benzin gas impianti i gazit i sapo vendosur me 2 vjet garanci dhe i shenuar ne leje qarkullimi.Bateria e sapo vendosur me 1 vjet garanci.susta amortizator suporta perpara te reja kam kamjo dhe kam motorri te reja kondicioner ,ABS 4 airbag.pasqyra elektrike ,kater gjamat elektrik.me letra te paguara deri ne fund te dhjetorit.MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUM EKONOMIKE.
Klodian
0688560908
Leaflet
Në fillim