Shitet Gofl 5 karavan vitit 2008

4 500 EUR

Shitet nga: Jozef 01 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen golf vw .
Viti 2008 . Motor 1,9 nafte shume ekonomike. Kamio manuale.
E sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar.
260'000 km te sakta.
Te gjitha sherbimet e bera ne date, i ka te detajuara ne librin e sherbimeve.
Te saponderruara vaje dhe filtra ne gjermani dhe per 36000 km te tjera. Te gjutha sherbimet xhenarike te bera .
Tapiceria ne gjendje perfekte.
Ngrohje sediljesh
Bluetooth origjinal per lidhje me audion e makines.
Pasqyra elektrike
Sensor shiu
Pilot automatik
-Navigator
- klima me dy zona
- sensor parkimi
- aux per audio + bluetooth
Etj...
E gatshme per cdo kontroll
Leaflet
Në fillim