Serdile lekure

1 000 EUR

Shitet nga: Niko 06 Pri 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Golf 3
Gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike
1.4 benzin Esht ekonomik
Disqe sportive
Cmimi : i diskutushem
Niko
Leaflet
Në fillim