Golf 5 (Manual 1.9)05

3 500 EUR

Shitet nga: Olsi 07 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Golf 5.
Viti 2005
Goma + Disqe 100% Sapo vendosur
Bateria e re + 2 vite garanci
Bagjo xhami! Funksionale
Motorr 1.9 Voj e filtra te sapo ndrruara dhe rrypi i motorrit.
Per te interesuarit te kontaktoj ne whatsapp ne numrin e celularit 0673031091
Cmimi i diskutushem!
Dokumenta te sapo paguara
Leaflet
Në fillim