VW Golf 5 1.9 TDI Kambio Automatike DSG -05

5 750 EUR

Shitet nga: ARDI 26 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf 5 1.9 TDI,ngjyre bojeqielli,kambio Automatike DSG tip tronic,disqe alumini,sensor parkimi mbrapa,xhama elektrik,viti 2005,km 238000,sedilje me ngrohje,kondicioner,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerrike.Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania dhe eshte me Letra te Paguara.Cmimi 5750Euro.Faleminderit.
Leaflet
Në fillim