Golf 1.4 benzin gas

2 500 EUR

Shitet nga: Eliot 26 Tet 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 4 viti 1999,benzine gas.Ne gjëndje shumë të mire motorrike dhe xhenerike.
Kondicioner funksional.Xhama të zinj në leje qarkullimi, disqe alumin dhe goma 80%, drita xenon. Cmimi i diskutueshem.
Në fillim