VW Golf dizel

0 EUR

Shitet nga: Ilir 20 Sht 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Mat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shes makinen golf 4 tip sport i paster brenda dhe jasht me imjant muzike me kasetofon me tac shitet per arsye emigrimi kontakti ne numrin tim te vellcapit direkt makina ndodhet ne qytetin e burrelit numri esht 00393534124040 qmimi 1900 ero i diskutueshem
Ilir
Leaflet
Në fillim