VW Golf VI 2010, 4 motion

8 000 EUR

Shitet nga: Golf 19 Korr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Golf VI viti 2010,
2.0 nafte bluemotion, 4 motion, 140 kuaj fuqi,
Kambio manuale 6+1.
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana mekanike dhe vizuale.
Sedile kamosh me ngrohje
Sensor parkimi
Xhama te zi
Komanda ne timon
Navi
Goma te reja
Me dogane te paguar
Leaflet
Në fillim