VW GOLF VI 1.6 TDI 2011

7 400 EUR

Shitet nga: Sebi Sot 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 33 270 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf 6 Super Full Option , Motorr 1.6 TDI , Viti Prodhimit 12/2010 , Kambio Manuale 5+R , 167.000 KM Origjinale Te Certifikuara , Makina Disponon: Kompjuter Bordi , 4 Xhama Elektrik , Clima Bizone , Pasqyra Elektrike + Ngrohje+ Drita Posht , Timon Sport + Komanda , Limitator Shpejtesie , Pilot Automatik , Drita Auto , Sensor Shiu , Sensor Dritash , Sernsor Parkimi Para+Mbrapa ,Tapiceri Kamosh Super e Paster , Stopa R Line Origjinal ,Navigator Origjinal Jo Kinez , Super Gjendje Motorrike Xhenerike dhe Estetike , Letra te Paguara Deri Qershor 2020 , 6 Muaj e Perdorur Ne Shqiperi , Pronar I 2 , Cmimi i Arsyeshem 0699938441
Leaflet
Në fillim