VW Golf 5

0 EUR

Shitet nga: Golf 5 28 Sht 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Golf 5 ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike Makina eshte e vitit 2006 Vaj Filtra te sapo nderruara Motorr 2000 Letrat e makines jane te paguara deri ne vitin 2021 Sendilje me ngrohje Sensor parkimi Makina sapo ka ardhur nga Gjermania Ne gjendje perfekte pune 10/10 Golf 5 e gateshme per cdo lloj prove dhe testimi Cmimi i diskutushem Te interesuarit te kontakoin ne numrin e telefonit Ju mirepresim!
Leaflet
Në fillim