VW Golf 5

0 LEK

Shitet nga: Golf 5 03 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 5 1.4 benzin automat 11.2008 shum i paster si nga brenda dhe nga jasht
Leaflet
Në fillim