VW Golf 4 1.9 naft -99

2 500 EUR

Shitet nga: eri 24 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
shitet golfi 4 1.9 naft ne gjendje shum te mir goma sa po nderruara te reja sic e shihni dhe ne foto
Leaflet
Në fillim