VW GOLF 1.9 AUTOMAT Ndrrim

5 000 EUR

Shitet nga: Golf 5 31 Gush 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 5 1.9 automat viti 2005 ,188 mij km . gjendja xhenerike dhe motorrike perfekte , ndrruar vaj motorri Castrol 5w30 te gjith filtrat Bosch, sapo ndrruar vaji filter te kamios ,te gjitha xheneriket e ndrruara ne gjendje perfekte nk ndjehet fare . goma te reja 90 % Pilot Automatik , Klima funksionale .kompjuter bordi . 2 celesa origjinale te makines ! ne gjendje te mire vizuale . vetem telefonata serioze ! cmimi 4999 euro! ! ndrrim i mundshem . per ndrrim 5500 euro cmimi .makina eshte e sapo targuar .
Leaflet
Në fillim