Volswagen Golf 5

3 900 EUR

Shitet nga: Arbri 28 Tet 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
volswagen Golf 5
Kambjo manuale
Motorr 1.9 nafte
Viti 12.12 .2006
161000km te verefikueshme
Disqe alumini goma te reja
Ne gjendje shum shum per perfekte si nga ana mekanike ..motorrike dhe estetike
E disponueshme per kontroll nga ana juaj
Me dogan te paguar gati per targa
Leaflet
Në fillim