Shitet VW Golf 5 motorr 1,9 Nafte

3 350 EUR

Shitet nga: golf Sot 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Golf 5 me motorr 1.9 nafte .kambjo manuale .dogane e paguar .ngjyre gri .
Eshte me Klima, mbyllje me pult . ABS .Air Bag ,4 xhamat elektrik ,pasqyra elektrike .disqe alumini.

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike .
e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .
Gati per cdo lloj prove .

Cmimi 3350 euro eshte i diskutueshem

Tel 0693394024
Leaflet
Në fillim