Shitet makina .

4 000 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Artemis Tabaku 06 Gush 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet makina tip Golf i 2006 , 1.9 nafte , 6 marshe e ardhur nga Italia me letra te rregullta te paguara per 1 vit . Gomat te 4-rta te rregullta dhe te gjitha sherbimet e makines te gjitha te bera . Cmimi i padiskutueshem .
Artemis Tabaku
0699292182
Leaflet
Në fillim