Shitet Golf 5 me cmim okazion

3 100 EUR

Shitet nga: Klajdi Goga 16 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf

Shitet Golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004
versioni Comfortline.
Motorri 1.9 nafte 105 ph klm 215 mij Kambio manuale 6 marreshe 5+1
Pasqyra me palosje dhe sinjale
Disqe alumini nr 16 sportiv te markes MAK
Goma 70% gati te reja
Pilot automatik
Kambio manuale
Autradio originale
6 airbag
Ajer te condicionuar
Mbyllje qendrore
4 xhama elektrike
Gom rezerve dhe kriko
Limitator shpejtesie
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe xhenerike e gatshme per cdo prove nga ana juaj dhe e mekanikut tuaj te besuar, makina eshte e higjenizuar nga profesionist,per cdo informacion apo prove nga ana juaj, WhatsApp 0684029697
Klajdi Goga
0684029697
Leaflet
Në fillim