Shitet golf 5. 1.9 i 2006 . 6 marshe Super okazio

3 800 EUR

Shitet nga: Dean Avdullai 29 Tet 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Optione Shtes
Klima Bizonale
Klima Dixhitale Tronike
Kompjuter Bordi
Sistem Audio Amplifikuar
Pasqyra Me Ngroje
Hapje Mbyllje Qendrrore Me Pult
Xham Elektrik
Xham Te Zinje
Goma Brixhiston 90 % Te Reja

Makina Eshte Ne Gjendje Perfekt Si Nga Ana Estetike Dhe Motorrike !
Me Te Gjitha Sherbimet Te Sa Po Kryra !
E Ardhur Nga Italia 🇮🇹🇮🇹
I Gtshem Per Cdo Lloi Prove !
Tel 069 73 42 901
Dean Avdullai
Leaflet
Në fillim