Shes

2 000 EUR

Shitet nga: Adrian 31 Maj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike1,6srgaz benxin shum ekonomik pranojm dhe ndrrim,cmimi2000 e pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim