golf4 1.9 naft

2 500 EUR

Shitet nga: golf 29 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
shitet makina ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike cmimi 2500€ i diskutushem per me shum inf tel.0692750628
Leaflet
Në fillim