Golf4,1,6benxin gas

2 000 EUR

Shitet nga: Adrian 03 Qer 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Gjendje te mir motorike dhe xhenerike.letrat der ne mars2020.inpjanti stag.shum ekonomik.rripa te nderuar set.vaj filtra te nderuar para nje muaj.cmimi 2000 euro i pa diskutushem.drita kseno
Leaflet
Në fillim