Golf V 1.4 TurboKompressor,(Sportline) VITI 2007.

3 400 EUR

3 799 EUR

Shitet nga: auto_quality_loris 12 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet : GOLF V (Sportline), Viti 23.11.2007, Benzin 1.4 Turbo Kompressor, Kamjo Manual 6+R, Klima, Xhama te zinj origjinal, Sensor Dritash + Shiu, Audio Mp³ origjinale, Kilometra 219..mij, Mbyllje me pult 2 Celsa, Goma (dimri)90%, te reja, 📂Makina eshte me Dogan e Sapo Ardhur nga Svicra 🇨🇭, ⚙Kolauduar dhe cdo Sherbim i ber ne Svicer, ska nevoj per asnje sherbim. 🚘Makina eshte shume e Shpejt dhe Ekonomike. Cmimi i Diskutushem... Disponoj Foto dhe Vidio te makines qe ne Svicer dhe ne Port momentin e mberritjes. 🚘Instag. @auto_quality_loris
auto_quality_loris
0693370880
Leaflet
Në fillim