Golf 7 Sapo targuar letra per 1 vit

13 000 EUR

Shitet nga: Ardit 25 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 7 Highline Vit Prodhimi 2016 Motorr 1.6 nafte 90,000 km kamio manual, ngjyre e zeze, dritat Bi Xenon, navigator me harta full europe, pilot automatik dhe me radar perpara Adaptive Crusie Control dhe Distronic duke ulur dhe ngritur shpejtesine sipas rruges dhe ne rast rreziku frenon vete , kamera mbrapa sensor para mbrapa, goma te reja sedilje kamoshi dhe me ngrohje masazh, ndricim me shirit led brenda, stopa led, pasqyra me palosje dhe ngrohje dhe blind spot e cila tregon nese ke makine anash, komanda ne timon, bluetooth lidhje me telefon dhe muzike etj, liber servisi, sherbimet e bera vaj filtra te sapo bera, makina eshte full, te gjitha extrat jane fabrike, nuk pranoj ndrrime, mund ta shihni ku te deshironi per kontroll. Me letra per nje vit e sapo targuar Kontakt 069 76 75 666
Leaflet
Në fillim