Golf 6

8 800 EUR

Shitet nga: Golf 6 30 Qer 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Golf 6 Tsi 1.4 Turbo benzin Viti 2010 Full opsion sendiljet mershin & Ngrohje Shum i paster brenda dhe jasht.. Shum ekonomik 6L brenda ne qytet 4.5 Ne linj xhamat e zi orgjinal Gomat 80% Te gjitha sherbimet e bera Gati per cdo lloj prove... (Mundesi nderrimi Me c-clas 2010 e siper ) cmimi 8,800€ i diskutushem ☎️0684651254
Leaflet
Në fillim