GOLF 5

4 500 EUR

Shitet nga: Eri 26 Korr 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet GOLF 5 AUTOMAT, motorr 1.9tdi, 2 jav i ardhur nga Italia , i targuar ne 20.07.2019, makina esht ne gjendje shum te mir ,makines jan kryer keto sherbime jan te ndruar vaj filtra esht ndruar dhe vaj kamios ferrota te reja me gjith tamburot , disqe 17 , 4 gomat e reja, konsumi 5.5-6.0 litra per 100 km
Leaflet
Në fillim