Golf 5

4 800 EUR

Shitet nga: Kristi 06 Pri 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Xhama te mbrapa te zinj origjinal
1.9 motor i avancuar
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
Disqe 17 sport
shitet cmimi 4800€ i diskutueshem ose ndrrohet me ndonje makin gaz benzin te ketij viti por edhe vit tjeter Pranohet pasi bej shum km per pune dhe intereson e till

Kontaktne whats up..! FALEMINDERIT
Leaflet
Në fillim