Golf 5 benzin gaz 07

4 350 EUR

Shitet nga: Golf 06 Maj 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 5 1.6 benzin gaz viti 2007 me dogan te paguar impjant muzike me sherbime te bera dhe mbi te gjitha shum ekonomike gati per targa cmimi 4350€ i diskutushem per me shum 0695442964
Leaflet
Në fillim