Golf 5 1.9 TDI 4MOTION

4 500 EUR

Shitet nga: Mentor 17 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Makina eshte jashte dhe vjene me cmimin qe ka eshte ne gjendje te mire pa dogan eshte cmimi
Mentor
Leaflet
Në fillim