Golf 4 1.9 tdi viti 2002

2 700 EUR

Shitet nga: xxxx 05 Maj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
golf 4 1.9 tdi me i te kyqe ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike dhe xhenerike edhe estetike posedon baxha sensor parkimi ngrohje sendilesh pilot atomatik kompjeter bordi full opsion 4 goma te reja me letra deri ne dhjetor 2019
Leaflet
Në fillim